Śląski Klaster Ekologiczny w Telewizji Katowice

AUTOR: Katarzyna Zgajewska - Kluczna

 

Dzień 29 listopada – to ważna data w kalendarzu Śląskiego Klastra Ekologicznego. Tego dnia, we współpracy z Telewizją Katowice powstał spot promujący działalności klastra.

 

 

Do udziału w produkcji został zaproszony Zarząd Europejskiego Forum Odpowiedzialności Ekologicznej, Partner Projektu - Instytut Ekologii Terenów Uprzemysłowionych oraz jedna z najbardziej innowacyjnych i dynamicznie rozwijających się firm w naszym regionie Ekoinwentyka Sp.
z o.o.

Spot został zrealizowany w Sosnowieckim Parku Naukowo -- Technologicznym, w Parku Naukowo – Technologicznym Euro- Centrum w Katowicach, w Instytucie Ekologii Terenów Uprzemysłowionych oraz w Śląskim Parku Przemysłowo Technologicznym w Rudzie Śląskiej. Spot stał się także doskonałą okazją do promocji wszystkich Członków Klastra poprzez prezentację logotypów.

Zgodnie z założeniami spot był emitowany do końca grudnia 2012. Kolejna edycja spotu w TVP Katowice zaplanowana jest na okres 04.03.2013- 31.03.2013.

Jednocześnie bardzo dziękujemy Telewizji Katowice, uprzejmości zarządców Parków Technologicznych oraz Członkom klastra za współpracę przy realizacji spotu. 

Spot można obejrzeć (tutaj)
Godziny emisji można zobaczyć poniżej:

MediaPlan_grudzień 2012 MediaPlan_grudzień 2012 MediaPlan_marzec 2013

 


0 KOMENTARZY UKRYJ DODAJ KOMENTARZ POLEĆ ZNAJOMEMU