Seminarium Certyfikacja technologii środowiskowych – problemy i rekomendacje w odniesieniu do wzrostu konkurencyjności członków klastra. Na przykładzie Programu Pilotażowej Weryfikacji Technologii Środowiskowych UE

AUTOR: Katarzyna Zgajewska - Kluczna

 

Dnia 14 grudnia w Katowicach odbyło się seminarium pn. „Certyfikacja technologii środowiskowych – problemy i rekomendacje w odniesieniu do wzrostu konkurencyjności członków klastra.

 

 

Na przykładzie Programu Pilotażowej Weryfikacji Technologii Środowiskowych UE”. Podczas spotkania zaprezentowany został uczestnikom Europejski System Weryfikacji Technologii Środowiskowych – program, który jest formą wspierania i promocji polskich ekoinnowacyjnych technologii. Warsztaty miały na celu poszerzenie wiedzy specjalistycznej w zakresie technologii środowiskowych. W trakcie prezentacji omówione zostały zarówno aspekty teoretyczne, jak i praktyczne programu.

W drugiej części spotkania odbyło się głosowanie do Rady Klastra, w wyniku którego przewodniczącą Rady Klastra została Pani Izabela Ratman – Kłosińska, na zastępcę członkowie klastra wybrali Pana Damiana Kasperczyka.
Serdecznie gratulujemy!

 

 


0 KOMENTARZY POKAŻ DODAJ KOMENTARZ POLEĆ ZNAJOMEMU